Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

4. urodziny – spotkajmy się znowu!

4. urodziny – spotkajmy się znowu!

Świętuj z nami! Zapraszamy na Niecałą w weekend 26-27 czerwca. Będzie szampan i okazja do rozmowy!

Wyjątkowe słodycze, francuski trunek i konkurs z nagrodami w postaci bonów po 500 złotych – to tylko część atrakcji, jakie przygotowaliśmy. Oczywiście będzie możliwość przyjrzenia się nowej kolekcji. Ale przede wszystkim liczę na spotkanie i rozmowę. Bardzo się za tym stęskniliśmy – piszę to w imieniu swoim, Moniki i całej drużyny.

Czas pandemii był trudny, ale wykorzystaliśmy go. Do zespołu dołączyły nowe osoby, dzięki czemu przybyło nam pomysłów. Zwiększyliśmy aktywność w mediach społecznościowych i udoskonaliliśmy sklep internetowy. Nadal jednak spotkania twarzą w twarz są dla nas niezastąpione.

Butik Monika Kamińska & Zack Roman to marzenie, które spełniło się po długim oczekiwaniu. Dokładnie cztery lata temu miało miejsce hucznie otwarcie. To dobra okazja, by świętować znowu! Tym bardziej, że możemy uczcić powrót do normalnego funkcjonowania. Wszystko, rzecz jasna, odbędzie się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Jak pewnie wiesz, butik dzielimy z kobiecą marką Monika Kamińska. Odwiedzenie nas z partnerką albo z przyjaciółmi dowolnej płci jest dobrym pomysłem. Nikt nie będzie się nudził!

Przyjdź na urodziny butiku Monika Kamińska & Zack Roman

Sobota i niedziela

11.00 – 19.00

Ulica Niecała 7 w Warszawie, obok Teatru Wielkiego

Czekamy na Ciebie

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij