Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Pitti Uomo 2022

Pitti Uomo 2022

W tym roku, w czerwcu udałem się na letnią odsłonę targów Pitti Uomo. To prawdziwy festiwal mody i każdego roku, jest to dla mnie niezwykle inspirujący wyjazd, który pozwala mi zupełnie inaczej patrzeć na męską modę.

Historia targów Pitti Uomo sięga lat 50 XX w. W tamtym okresie, we Florencji odbywały się popularne pokazy mody, których głównym organizatorem była marka Pitti Immagine. Z czasem, pokazy przerodziły się w znane modowe wydarzenie i od 1972 roku, stały się oficjalnie targami.

Na okres kilku dni, ulice Florencji zamieniają się w jeden wielki pokaz mody. To niesamowite doświadczenie które polecam każdemu miłośnikowi męskiej mody!

W tym roku, na targach królowały klasyczne kolory jak beże, błękity czy granaty. Nie zabrakło oczywiście wyróżniających się stylizacji, w ostrych neonowych kolorach, które coraz śmielej wchodzą do codziennej męskiej mody.

Ja w tym roku postawiłem na stonowane kolory w stylu boho. Połączyłem je także z ciemniejszym odcieniem koszuli. Poniżej krótka relacja z samych targów :)

Przejdź do mojego sklepu

POZNAJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ W ZACK ROMAN

Przeczytaj więcej na blogu

Jak prasować męską koszulę?

Męski garnitur na wiosnę

Materiały idealne na lato?

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij