Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Brązowy pasek do spodni z klamrą w kolorze złota

Brązowy pasek do spodni z klamrą w kolorze złota

Kupienie brązowego czy czarnego paska z klamrą w kolorze złota w sklepie naziemnym to nie jest prosta sprawa. 99% pasków w ofercie sklepowej ma klamry w kolorze srebra. Nie sądzę, żeby to była wina producentów, a raczej rezultat gustów klientów

Nie rozumiem tej niechęci u mężczyzn do złotych klamer. Osobom o ciepłym typie urody (np. autor) lepiej pasuje złoto niż srebro. Odnosi się to nie tylko do paska, ale też do spinek czy nawet klamerki w butach monkach i do koperty zegarka. Dzięki zgraniu tak drobnych detali osiągamy spójny wygląd, któremu nic nie brakuje. Czasem użycie nieodpowiedniej klamry do koloru paska i pozostałych akcesoriów oraz typu urody nie pozwala postawić kropki nad i. Natomiast im więcej siwych włosów, tym więcej srebra powinieneś nosić. Blondyni o zimnym typie urody, np. rodem ze Skandynawii, powinni też preferować srebro.

Wybierając brązowy pasek męski, rozważ złotą klamrę. Złoto współgra z brązem znacznie lepiej niż srebro. Brąz ze złotem się po prostu lubi i są to idealne kolory dla ciepłego typu urody.  W idealnym świecie do złotej klamry powinieneś nosić zegarek ze złotą kopertą i złote spinki. Nie musi to być od razu złoty kruszec, dla osiągnięcia porywającego efektu wystarczy sam kolor złota. Jeśli nie jesteś jeszcze siwy, polub złoty kolor.

Skórzane męskie paski
Kliknij!

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij