Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Suit Supply Shameless

Suit Supply Shameless

Suit Supply Shameless

Suit Supply oferuje mocne uderzenie, dla mało taktownego odbiorcy. Emocje muszą być podane na gorącym talerzu wraz z krwistym stekiem, ostrym nożem i widelcem

Dopiero wczoraj jeden ze znajomych na fejsie podrzucił mi linka do zdjęć z kampanii Shameless Jesień/Zima 2010/11 firmy Suit Supply.  Dwa lata temu musiałem to przegapić. Z Tomkiem Milerem, jakiś czas temu, dyskutowaliśmy o emocjonalności zawartej w noszeniu garniturów. Suit Supply już dwa lata temu świetnie to wykorzystał. Komunikat jest jasny. Noś się elegancko ubrany, a piękne kobiety będą Twoje. Oni mówią o tym w inny sposób, niż ja na Szarmancie. Bez zbędnego sztafażu, którego noszący ich ubranie może nie zrozumieć.

Wyjątkowe garnitury Suit Supply
SPRAWDŹ TERAZ!

Czy marka jest elegancka i szarmancka? Oczywiście, że nie. Korzysta jedynie z eleganckiego opakowania, czyli ubrania. Zresztą słowo eleganckie się już spauperyzowało. Dziś nawet toalety i sedesy są tym słowem określane. Suit Supply jest erotyczny i bezwstydny. Tytuł kampanii to właśnie Shameless. Pasuje idealnie do naszych czasów, pozbawionych wyraźnych reguł i norm.

Suit Supply Shameless

Można się oczywiście oburzać, że to miękka pornografia, a kobiety są wykorzystane przedmiotowo. Z drugiej strony wszyscy dobrze o tym wiemy, że mężczyzna w dobrze skrojonym garniturze przyciąga kobiety. Mało kto, odważa się o tym tak otwarcie mówić. Szarmant pod tym względem jest bardziej subtelny. Oczywiście kobieta nie pójdzie z Tobą do łóżka tylko, dlatego, że nosisz dobrze leżący garnitur. Interesująca osobowość wciąż jest najważniejsza, ale pierwsze wrażenie wywierasz przecież ubraniem i najczęściej tylko raz. Suit Supply właśnie wykorzystuje ten efekt pierwszego wrażenia oraz erotycznych skojarzeń, jakie wywołuje mężczyzna w garniturze u kobiet. Ładne wnętrza, ciekawe lokalizacje, luksusowe samochody….a do tego świetnie skrojone garnitury i przystojni panowie.

Suit Supply Shameless

Suit Supply oferuje mocne uderzenie, dla mało taktownego odbiorcy. Emocje muszą być podane na talerzu wraz z krwistym stekiem, ostrym nożem i widelcem. Marka celuje zresztą w rynek młodych facetów na dorobku, dopiero zaczynających swoje kariery w wieku 20-kilku lat. Oni są wciąż wygłodzeni, żądni seksu i kobiet. Chcą świat tu i teraz, a marka Suit Supply ma im w tym pomóc.

Suit Supply Shameless

Kampania sprzed dwóch lat, mimo że kontrowersyjna, odniosła niebywały sukces. Suit Supply należy do najlepiej rozwijających się marek w świecie garniturowej odzieży. Pochodzi z Holandii, garnitury produkuje w Chinach z włoskich materiałów. Ceny zaczynają się od 200 GBP za garnitur uszyty na płótnie, bez niechlubnego klejenia. Oferują najniższą cenę na rynku za takie szycie. Kiedy byłem w Londynie osoby z branży mówiły, że produkty Suit Supply dosłownie sfruwają z półek. Zapotrzebowanie na rynku jest niesamowite. Marka nawet podbiła Nowy Jork i Wall Street. Cena wciąż czyni cuda, a jak do tego dołożysz stosunkowo dobrą jakość i zaoferujesz obietnicę seksu w pakiecie to rynek jest Twój. Suit Supply oczywiście pod tym względem koła nie odkrył. Czekam, aż w końcu marka trafi do Polski. Vistula i Bytom mają się czego bać, bo jakością, krojem i wykonaniem Suit Supply przewyższa ich o kilka klas, a ceny są podobne. Do tego dochodzi erotyczny marketing, który trafi nawet do mało inteligentnego odbiorcy.

Suit Supply. Kolekcja Jesień/Zima 2015
ZOBACZ!

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij