Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

But w Butonierce – Bespoke Social Club

But w Butonierce – Bespoke Social Club

Stowarzyszenie elegantów But w Butonierce – Bespoke Social Club powoli staje się faktem!

Z przyjemnością informuję, że ruszyła strona internetowa stowarzyszenia But w Butonierce – Bespoke Social Club. Celem przyszłego stowarzyszenia ma być popularyzacja klasycznej elegancji. Jeszcze niecały rok temu pod jednym z wpisów na Szarmancie prowadzone były burzliwe dyskusje na temat klubu Black Tie. Dziś okazuje się, że kiedyś być może przyjdziemy na takie doroczne zebranie w smokingach, oczywiście uszytych na miarę przez naszych krawców. Tymczasem jednak pozostaniemy przy garniturach i zestawach koordynowanych.

Słucham z zainteresowaniem

But w Butonierce – co to za stowarzyszenie?

Stowarzyszenie But w Butonierce jest ruchem oddolnym pasjonatów męskiego ubioru w jego eleganckiej odmianie. Większość osób nie jest związana z branżą odzieżową, lub jeszcze niedawno nie była, tak jak w moim przypadku. To piękna inicjatywa, pokazująca że część osób nie zgadza się z wizerunkiem mężczyzny dotychczas promowanym w mediach. Jest to być może zapowiedź zmian obyczajowych. Luz i poprzecierane dżinsy przestają być jedynym kompasem dla młodego mężczyzny.

Wszyscy członkowie przyszłego stowarzyszenia poznali się na forum bespoke.pl, które stopniowo przechodzi pod naszą opiekę i będzie znane jako forum.butwbutonierce.pl.

spotkanie założycielskie
Pan Prezes

Spotkania założycielskie miało miejsce w połowie marca w winiarni Tbilisi. Prezesem przez aklamację został Damian Kot. Bez jego ogromnej motywacji do działania i doskonałej organizacji pewnie nigdy by nasze stowarzyszenie nie powstało. Jest nas już 15 osób, więc wymóg formalny został spełniony i formularze dotyczące rejestracji stowarzyszenia zostały w zeszłym miesiącu złożone. Mam nadzieję, że nasze stowarzyszenie zagości na stałe na polskim firmamencie.

Już dziś o 18.50 kilku z nas wystąpi w Wydarzeniach w Polsacie. Zachęcam do oglądania!

Strona www  http://www.butwbutonierce.pl/pl/

Strona dla fanów http://www.facebook.com/butwbutonierce

Film z czwartkowego nagrania w Poznaniu dla telewizji Polsat:

http://www.ipla.tv/2012-05-24-milosnicy-elegancji/vod-5539494

Uwaga od redakcji. Zdjęcie Prezesa zostało zmienione na jego prośbę. 26.05.12

Zdjęcie przedstawia tą samą marynarkę. 28.05.12

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij