Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Forbes Life Polska

Forbes Life Polska

Z przyjemnością informuję, że zostałem felietonistą nowego kwartalnika Forbes Life Polska, dodawanego do magazynu Forbes. W pierwszym numerze piszę o zestawie koordynowanym

Forbes Life to liczący 72 strony magazyn o stylu życia. Jego wydanie jest oznaką zmieniających się gustów Polaków oraz zwiększonej potrzeby informacji o produktach i usługach z segmentu premium. Jednym z bohaterów numeru jest Jerzy Mazgaj, który mówi, że krawatów nie nosi nigdy. Na następnej stronie dla równowagi jest autor Szarmanta, Roman Zaczkiewicz, który krawaty nosi zawsze ;) Krawat to piękna ozdoba męskiej szyi, którą powinniśmy nosić jak najczęściej.

Forbes Life Polska

W dodatku do Forbes, z punktu widzenia tematyki bloga, warte wyróżnienia są artykuły o krawiectwie miarowym, w których pojawia się m.in. Anderson & Sheppard z Londynu oraz Pracownia Krawiecka Zaremby z Warszawy. Forbes rozprawia się także z mitem made to measure i tłumaczy, jaka jest różnica między bespoke, a mtm. Na następnej stronie jest ciekawy tekst o tkaninach, w którym autorka nie powiela stereotypów z Internetu. Tłumaczy jak odróżnić tropik od wełny czesankowej, co to jest oznaczenie super ‘s i przybliża termin wełna zgrzeblona.

W dodatku została wykorzystana technologia rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality). Po pobraniu na smartfon aplikacji „Forbes +” wybrane artykuły i treści reklamowe z magazynu będą w wersji audio lub uzupełnione o dodatkowe galerie. Aplikację pobrać można z AppStore i Google Play. Niestety aplikacja nie jest dostępna na Blackberry, więc nie miałem okazji przetestować.

Redaktor prowadzącą wkładki jest Karolina Burda, która zaprosiła mnie do uczestnictwa w projekcie Forbes Life Polska.

Zapraszam czytelników do lektury Forbes Life. W następnym numerze na jesień będzie dużo o tweedzie. Mój artykuł jest także dostępny w wersji online

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij