Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Konwergentny Szarmant

Konwergentny Szarmant

Tekst powstał w ramach współpracy z marką Orange. Dziś przedstawiam jej drugi etap: film w reżyserii Krzysztofa Gonciarza. Testuję w nim Orange Open i jedną z usług konwergentnych Orange FunSpot.

Film, w zamierzeniu, miał wykraczać poza standardowy test produktu czy banalną reklamówkę. Wybrany format mocno różni się od mojej dotychczasowej formy komunikacji z Wami. Jest to krótka opowieść filmowa o moim życiu zawodowym: blogera, właściciela Studia Szarmant i dystrybutora tkanin garniturowych z Anglii oraz Włoch. W nią są wplecione usługi Orange Open. Zapraszam Was do obejrzenia filmu na YouTube. Filmy z pozostałymi uczestnikami akcji „12 konwergentnych” będą stopniowo dostępne na specjalnie dedykowanej stronie http://12konwergentnych.pl/

[embedplusvideo height=”480″ width=”854″ editlink=”http://bit.ly/1i0utEz” standard=”http://www.youtube.com/v/s1NY0gDO2ew?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=s1NY0gDO2ew&width=854&height=480&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep6253″ /]

Zgodnie z zapowiedzią ogłaszam także konkurs, w którym można wygrać roczny pakiet usług Orange Open oraz telefon komórkowy Sony Xperia Z1 Compact. Orange Open to interesująca oferta na naszym rynku, która łączy w jedną całość: telefon stacjonarny i komórkowy, internet stacjonarny i mobilny oraz telewizje cyfrową – na jednym rachunku. Konwergentny Orange Open ma za zadanie ułatwiać życie użytkownikom i pomóc w oszczędzaniu. I chyba faktycznie tak jest.

Pytanie konkursowe dotyka zagadnień związanych ze współczesnym savoir-vivre, który musi się dostosować do zmieniającego się świata i technologii:

„Jak elegancko korzystać z telefonu komórkowego i usług konwergentnych?”

Definicja konwergencji pojawiła się już w poprzednim wpisie. Nagrodę (pakiet usług Orange Open i telefon Sony Xperia Z1 Compact) otrzyma Czytelnik, który udzieli najciekawszej odpowiedzi. Jedynie odpowiedzi, które pojawią się w komentarzach pod tym wpisem będą brane pod uwagę. Konkurs trwa do 31 maja, a wyniki zostaną ogłoszone 2 czerwca na blogu. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Powodzenia  :)

PS Dziękuję Pracowni Krawieckiej Zaremby oraz Palarni kawy Kofi za możliwość przeprowadzenia nagrań do filmu. Oldtimer Mercedes-Benz C123 230CE nie został wypożyczony do zdjęć i służy mi jako auto do codziennej jazdy.

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij