Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Otwarcie butiku Niecała 7

Otwarcie butiku Niecała 7

Za mną najbardziej niesamowity dzień w historii mojej marki odzieżowej. Butik przy Niecałej 7 już działa!

Jak się domyślacie, butik taki jak ten był moim marzeniem od dawna. W 2012 r., gdy otwierałem Studio Szarmant na Grochowskiej, cieszyłem się bardzo. W 2014 r. przeprowadziłem się do Studio Zaczkiewicz na Poznańską, ale czułem już niedosyt. Dowodem tego jest brak wpisu na blogu o przenosinach do Śródmieścia. Już wtedy wiedziałem, że następnym krokiem będzie otwarcie butiku z wejściem od ulicy, i z pięknymi, dużymi witrynami, które pozwolą urządzić interesującą ekspozycję.

otwarcie butiku

Kilka dni temu, razem z Moniką Kamińską, otworzyliśmy butik przy Niecałej 7 w Warszawie.

Nasz remont to była jedna wielka katastrofa. Ciągle walczyliśmy z przeciwnościami losu, mieliśmy ogromne problemy z wieloma podwykonawcami. Kosztowało nas to masę nerwów, czasu i oczywiście pieniędzy. Ostanie sześć tygodni, po zmianie głównej ekipy budowlanej, straciliśmy na ciągłym krążeniu między sklepami budowlanymi a Niecałą. Żyliśmy w ciągłym napięciu i kiepsko sypialiśmy.

Negatywne doświadczenia związanie z remontem utwierdziły mnie w przekonaniu, że gdybym zrobił to wcześniej, bez odpowiedniej poduszki finansowej, to dziś tonąłbym w długach. Remontowanie lokalu to ciągłe gaszenie pożarów, których inwestor nie wywołuje, ale musi za nie zapłacić. Niestety zaufaliśmy nieodpowiednim ludziom i była to najboleśniejsza lekcja w naszym życiu. Karta jednak zaczęła się odwracać.

promocja butiku

W końcu, po wielu tygodniach zwłoki, data otwarcia zaczęła nam się krystalizować. Wyznaczyliśmy ją na 24 czerwca. Poznańską ostatecznie opuściłem 16 czerwca. Późno w nocy wróciłem z targów Pitti Uomo (zakończonych dużym sukcesem i publikacjami w Vogue, GQ, Esquire i L’Officiel) a nad ranem już robiliśmy przeprowadzkę. Na szczęście był to piątek po Bożym Ciele i ruch w mieście był niewielki, więc poszło sprawnie. Przewieźliśmy rzeczy i w końcu mogliśmy zacząć urządzać się w nowym miejscu. To była wielka ulga, radość i w końcu pierwsze spokojne dni!

Publikacje w Vogue

24 czerwca przyjechałem do butiku na 14 i od razu wpadłem w wir wydarzeń. Do 20 nie miałam ani chwili, żeby usiąść.

jasnoszary garnitur z Fresco

Na otwarcie postanowiłem założyć jasnoszary garnitur z Fresco. Był idealnie skorelowany z porą roku, i wystarczająco formalny jak na ubiór gospodarza. Zgodnie z przypuszczeniami granatowych garniturów było sporo, ale szarych zdecydowanie mniej. A szkoda, ponieważ jasnoszary to idealny kolor na garnitur miejski wiosną i latem. Może za rok, na pierwszych urodzinach butiku, te proporcje się zmienią?

Duże zainteresowanie nowym butikiem

Część gości zaczęła już przychodzić przed 15. Każdego starałem się oprowadzić po butiku, ale w pewnym momencie był tak duży ruch że stało się to niemożliwe. Goście wchodzili i wychodzili, ale ruch w butiku nie malał. Przyszli nasi klienci, pojawili się współpracownicy, koledzy-blogerzy, a nawet członkowie rodziny. To niesamowita radość wiedzieć, że tyle osób nam kibicowało! Ogromnie dziękujemy za obecność i wiele miłych słów. Chcielibyśmy też bardzo podziękować wszystkim, którzy w tracie remontu nam pomagali – szczegółowo wymienia ich Monika w swoim wpisie na blogu.

Zack Roman

Produktami, które cieszyły się największym zainteresowaniem, były garnitury i koszule. Wiele osób już nie może się doczekać popoverów. Mają trafić do sprzedaży w butiku 4 lipca. Garnitury Gatsby II przygotowywane na otwarcie… sprzedały się jeszcze przed otwarciem. Druga partia trafi do sklepu z końcem lipca. Można je już zamawiać.

Wysokiej klasy butik

Wśród najmłodszych (ale nie tylko!) bicie serca wywoływały słodkie pianki w ogromnych szklanych kielichach. Na ten pomysł wpadła Monika. Przewidujemy, że pianki zostaną u nas na stałe. Dbamy o to, żeby zakupy były przyjemnością na wielu płaszczyznach.

butik Zack Roman

Przed godziną 20 otworzyliśmy szampany, które symbolicznie uczciły początek nowej przygody na Niecałej 7. Lokalizacja jest doskonała, tuż obok Placu Teatralnego, w cichej i spokojnej okolicy. Nie jest trudno o miejsce parkingowe. I, co ważne, butik Zack Roman łatwo odnaleźć. Koniec z chowaniem się za kilkoma parami drzwi i klatkami schodowymi. Dziś możecie wejść do mojego butiku od ulicy.

Zapraszam na Niecałą 7 w tygodniu od 11 do 19, a w soboty od 11 do 15. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy!

Szary garniturZack Roman butik Moda męska Zack Roman Zadowoleni klienci w butiku Zack Roman Stylowe garnitury Przyjęcie klientów z winem Zack Roman Męskie garnitury prezentacja butiku Zack RomanNiebieski garnitur Garnitur w kratę Wybieranie tkaniny w butiku Zack Roman wybór odpowiedniej tkaniny Poczęstunek butiku Zack RomanSalon Zack Roman Elegancja Zack Roman Otwarcie salonu Zack Roman stylowe szare garnitury klasyczna elegancja kolorowa koszula w kratę biała koszula w niebieskie pasy Przemówienie na otwarciu salonu Zack Roman Krawat w szaro niebieskie pasy Klasyczna biała koszula Kameralne otwarcie salonu

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij