Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Drodzy Czytelnicy,

Chciałbym życzyć Wam radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia. Cieszę się, że przez kolejny rok jesteście ze mną. Z tej okazji przygotowałem dla Was drobny prezent.  

Kilka dni temu nagraliśmy świąteczny filmik z pakowania koszul. Zerknąłem jeszcze dziś rano na statusy przesyłek i okazało się, że wszyscy otrzymali koszule na czas. Uff! Wiem, że część z Was chciała je założyć na Wigilię, a niektóre były kupowane pod choinkę. Pierwsze maile od zadowolonych użytkowników wskazują, że koszule bardzo się podobają. Jestem z tego powodu bardzo dumny. Koszule, sygnowane moim nazwiskiem, to projekt który jest dla mnie niezwykle ważny. W styczniu uruchomię drugą odsłonę. Teraz w sklepie zostały już tylko pojedyncze modele. Zapraszam Was do obejrzenia filmu:

[embedplusvideo height=”483″ width=”450″ editlink=”http://bit.ly/1OjPzgj” standard=”http://www.youtube.com/v/-a5ulFEbZbY?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=-a5ulFEbZbY&width=450&height=283&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep6348″ /]

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij