Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Retro weekend z Szarmantem

Retro weekend z Szarmantem

być vintageW najbliższy weekend w Domu Spotkań z Historią (DSH) na Karowej 20 w Warszawie odbędzie się ciekawe wydarzenia, podczas którego Szarmant będzie jedną z atrakcji!

W weekend 22-23 października DSH w Warszawie zaprasza na imprezę pod hasłem „Być vintage!” Początek w sobotę, 22 października o godz. 11.00. Będę brał udział w panelu szafiarsko-blogerskim (16:30) i w panelu kulturowym (18:00).  W pierwszym panelu zaprezentuję swojego bloga. Będą w nim uczestniczyć także blogerki piszące o stylu vintage: Agnieszka Śmieja (retrostyl.blogspot.com), Karolina Koźlicka-Nowakowska (www.vintage-mania.com), Anna Gołkowska http://pani-kokardka.blogspot.com. W panelu kulturowym zastanowię się nad semantyką ubioru i powrotem stylu vintage oraz klasycznej męskiej elegancji. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Magda Juszczyk, wśród gości: Ina Lekiewicz (stylistka „Glamour”) i Arkadiusz Taraska (projektant, Atelier Piotrowska, Łódź). W programie znajdą się także filmy, m. in. „Pół żartem pół serio” z Marilyn Monroe, „Śniadanie u Tiffany’ego” z Audrey Hepburn oraz fascynujący dokument „Szafa Polska” o modzie w PRL-u.

Inne atrakcje to muzyka z elementami retro, pokaz teledysków oraz Retro Sesja & DJ Ray Ban.

Ta ostatnia impreza odbędzie się w sobotę wieczorem (21:00-3:00) w Domu Spotkań z Historią przy ul. Karowej 20 w Warszawie. Jednocześnie będzie promować oficjalne otwarcie Karowa XX Café.

Wstęp wolny

Patroni medialni: „Gazeta Wyborcza”, radio „Roxy”.

Szczegóły i pełen program tutaj:

http://www.facebook.com/event.php?eid=247593621955345

http://www.dsh.waw.pl/pl/4_1063

Liczę na Waszą obecność :)

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij