Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Słomkowy kapelusz Panama

Słomkowy kapelusz Panama

Panama w kolorze słomkowym to drugi rodzaj kapelusza dostępnego na zamówienie w ramach specjalnego projektu na blogu. Kapelusz słomkowy oddaje naturalny kolor włókien palmy ekwadorskiej.

10

SŁOMKOWY KAPELUSZ PANAMA DOSTĘPNY W SKLEP.SZARMANT.PL

W pierwszym wpisie o Panamach pokazałem kapelusz w kolorze białym (perłowym). Oba kapelusze są jeszcze dostępne. O projekcie i sposobie zamówienia pisałem szerzej we wpisie „Biały kapelusz Panama”. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Panamy, proszę zapoznaj się z tym tekstem.

IMG_1783 [1600x1200]

Kapelusze wykonuje dla mnie toskańska firma Tesi, która od pięciu pokoleń zajmuje się męskimi nakryciami głowy. Tesi jest podwykonawcą kapeluszy dla wielu znanych marek m.in. Borsalino.

Zestaw uzupełnia niebieska koszula uszyta przez Fiorenzo Auricchio, właściciela firmy D’Avino z Neapolu. Fiorenzo specjalizuje się w szyciu ręcznym koszul na miarę. Materiał to zefir/batyst z firmy Atelier Romentino. Jest to najlżejszy rodzaj bawełny, który z powodzeniem może zastąpić len. Szczególnie przypadnie do gustu osobom narzekającym na szorstkość lnu. Jest zdecydowanie milszy w dotyku.

Słomkowa czy biała [1600x1200]

Spodnie są w kolorze khaki z bawełny Dugdale Bros. Uszył je Michał Stenka z Żukowa. Zestaw składa się ze spokojnych kolorów: błękitu, khaki, słomy i brązu. Bawełniane spodnie z khaki i błękitna koszula to podstawy stylu preppy. Kolor khaki jest równie uniwersalny jak szary, a zdecydowanie mniej formalny w odbiorze. W letniej garderobie warto zostawić miejsce dla takiego koloru.

Słomkowy kapelusz Panama z trzech stron:

Panama portret [1600x1200]Wstążka w Panamie [1600x1200]Męski kapelusz słomkowy [1600x1200]

Jeśli spodobał Ci się kapelusz i wiesz kogo jeszcze może zainteresować, proszę przekaż mu linka do artykułu. Informacje o projekcie i sposobie zamówienia są dostępne w artykule „Biały Kapelusz Panama„.

Fot. Filip Kacała

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij