Menu Szukaj Odwiedź mój sklep Zack Roman

Pojedynek nr 7. Pinto – van Gaal

Pojedynek nr 7. Pinto – van Gaal

Na stadionie w Salvadorze zacięty pojedynek stoczyło dwóch trenerów garniturowców – Kolumbijczyk Jorge Luis Pinto oraz Holender Louis van Gaal.

Trener Kostaryki Jorge Luis Pinto należy do trenerskiej elity występującej w garniturach. Jego garnitur jest szary, jednorzędowy, zapinany na dwa guziki. Klapy są oczywiście otwarte, ale nie są zbyt wąskie. Niestety w klapie nie ma przecięcia (butonierki).

Koszula jest biała z klasycznym kołnierzykiem typu kent i mankietami zapinanymi na guziki. Zwraca uwagę czerwony krawat z drukowanego jedwabiu z białym mikrowzorem. Może to Hermes?

jorge luis pinto

Buty są czarne w fasonie wsuwanym (mokasyny pensówki – penny loafer). Nogawka w spodniach jest zdecydowanie zbyt długa, choć może to efekt opadających spodni. Pasek nigdy dobrze spodnie nie przytrzyma. Jedynie szelki mogą dać nam pełną gwarancję, że spodnie się nigdy nie zsuną.

van-gaal

Louisa van Gaala nareszcie zobaczyliśmy w garniturze. Wcześniej z powodu wysokich temperatur w Brazylii rezygnował z marynarki. Kolor tkaniny jest fenomenalny. Nie każdy granat da taki efekt, jak ten widoczny na zdjęciach. Pomarańczowy krawat dopiero w zestawieniu z granatową marynarką nabiera blasku i nie wydaje się być zbyt ostentacyjny. Granat stanowi bardzo dobrą ramę dla pomarańczy.

Marynarka trenera Holandii to biurowy klasyk w fasonie jednorzędowym, z dwoma guzikami na przodach, prostymi kieszeniami z patkami i otwartymi klapami. Klapy są niestety wąskie, ale jest to ukłon w stronę mody. Przy dużych gabarytach van Gaala lepsze byłyby trochę szersze klapy.

APphoto_Brazil Soccer WCup Netherlands Costa Rica

Louis van Gaal ma także złoty sygnet, któy nosi na serdecznym palcu prawej dłoni. Zapewne są na nim wygrawerowane jego inicjały. W temacie sygnetów myślę, że już wszystko zostało powiedziane w artykule „W obronie złotego sygnetu”. Zachęcam do zapoznania się z tym wpisem i komentarzami.

Cała ekipa trenerska Holandii jest po prostu dobrze ubrana. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Wszyscy ubrani w w granatowe garnitury, białe koszule i pomarańczowe krawaty. Gratulujemy! W tym pojedynku wygrał Louis Van Gaal.

Netherlands v Costa Rica: Quarter Final - 2014 FIFA World Cup Brazil

Pojedynek nr 1. Kovac – Solari

Pojedynek nr 2. van Gaal – del Bosque

Pojedynek nr 3. Hodgson – Prandelli

Pojedynek nr 4. Rueda – Hitzfeld

Pojedynek nr 5. Myung Bo – Halihodzic

Pojedynek nr 6. Pekerman – Tabarez

Jeśli czytasz mojego bloga, odwiedź także mój sklep

Przejdź na zackroman.com
Zamknij

Zapisz się do mojego newslettera

Zamknij